خرید و فروش آنلاین هیرو به صورت رایگان

آموزش خرید و فروش هیرو


آموزش فروش هیرو

جهت فروش هیرو شما به 2 طریق میتوانید اقدام کنید که ما روش اول را به شما پیشنهاد میکنیم :
روش اول :
در این روش شما باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید و یا اگر قبلا این کار را انجام داده اید وارد سایت شوید در این قسمت اطلاعاتی از قبیل نام شما و شماره تلفن شما گرفته می شود که به هنگام فروش هیرو این اطلاعات جهت برقراری تماس خریدار با شما در بخش آگهی فروش هیرو نمایش داده خواهد شد .
پس از ورود به سایت روی لینک فروش هیرو در منوی اصلی سایت و یا در بخش بالایی از قسمت پروفایل من گزینه فروش هیرو را انتخاب کنید . پس از وارد شدن به قسمت فروش هیرو اطلاعاتی از قبیل نام هیرو نسخه سرور آیتم لول و غیره از شما گرفته می شود, جهت تسریع در پر کردن اطلاعات از فرم های auto complete استفاده شده است.
شما مجاز به ارسال 4 عکس از هیروی خود هستید که یک عکس اجباری و 3 عکس دیگر اختیاری می باشد .
توجه داشته باشید سایز تصاویر نباید بیشتر از 2 مگا بایت باشد و بهتر هست ابعاد تصاویر مناسب با صفحه نمایش باشد ابعای مانند
1366 * 768 ایده آل می باشد .
جهت گرفتن اسکرین شات داخل بازی می توانید از کلید print screen در کیبورد استفاده کنید که تصویر گرفته شده در پوشه screenshot موجود در محل نصب بازی ثبت می شود .
پس از ارسال مشخصات هیرو اطلاعات توسط مدیر بررسی و تایید می شود .
روش دوم :
در این روش در صورتی که شما هنوز ثبت نام نکرده اید میتوانید با انتخاب لینک فروش هیرو عملیات ثبت نام در سایت و فروش هیرو را یکجا انجام دهید . بدین صورت که ابتدا اطلاعات کاربری ثبت نام از شما گرفته می شود و سپس اطلاعات هیروی شما دریافت میشود .


آموزش خرید هیرو

جهت خرید هیرو شما میتوانید از قسمت جستجوی پیشرفته مشخصات هیروی مورد نظر جهت خرید را پیدا کنید پس از جستجو لیست هیرو ها به شما نمایش داده میشود که از طریق نوار جستجو در سمت راست نیز میتوانید قیمت هیرو و یا آیتم لول هیروی خود را مشخص کنید .
با کلیک بر روی گزینه جزئیات بیشتر به صفحه ای ارجاع داده می شوید که اطلاعات کاملتر و دقیق تری را مشاهده خواهید کرد .
در این قسمت نام شخص آگهی دهنده و شماره تماس وی نمایش داده می شود .
توجه ! سایت Wow Baz از معامله شما هیچ منفعتی نمی برد و هیچ مسئولیتی در قبال این معامله بر عهده نمیگرد بهتر هست خرید به صورت حضوری انجام شود و از تحویل پول قبل از دریافت اطلاعات هیرو خودداری کنید .